Kuruluşumuz

Firmamız, araç yazılım sektörüne 2010 yılında profesyonel olarak başlayan Deniz BALIK tarafından kurulmuştur. Kurucumuz Deniz BALIK; firmamız kurulurken sektörde 3 ila 20 yıl arası tecrübesi olan çeşitli araç yazılım firmalarının çalışanlarını bünyemize katmıştır.Firmamızın kuruluş amacı; ekibimizin daha önce çalıştıkları firmalarda karşı karşıya kaldıkları amatör ve yarı amatör uygulamaların yapımını ortadan kaldırmak ve dünya standartlarında uygulamalar hazırlayıp Türkiye’nin açık ara zirvesinde olmaktır ve firmamız bu yolda hızla ilerlemektedir.

 

Neden Biz ?

100.000 üzeri vasıta uygulama tecrübemizle siz değerli müşterilerimize en güncel yazılım ekipmanları ile hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda, araç yazılım sektöründe dünya devi olan firmaların ürünlerinin ve yazılım ekipmanlarının birçoğunun Türkiye distribütörlüğünü ve bayiliğini de yürütmekteyiz.

 

Türkiye’de “TÜV” onaylı, resmi “Motor Garantisi” belgesi veren ve çeşitli kalite belgelerine sahip tek araç yazılım firmasıyız. Türkiye’deki 20 bayimizle ve yurtdışındaki Avusturya ve Almanya bayilerimizle en kapsamlı bayilik hizmeti veren firmalardanız.

 

AR-GE Çalışmaları İle Üretim

Sizlere en kaliteli yazılımları sunabilmek adına; merkezimizde bulunan Dynocom markalı 5000 FX 4x4 yük tipi dinamometre (dyno) ve son teknoloji çeşitli analiz cihazları ile çok kapsamlı AR-GE çalışmaları yapmaktayız. Dynocom markasının dyno ve analiz cihazlarını Ford, Nissan, Isuzu, Tesla, Borla, Tremec, HKS vb. birçok araç üreticisi ve parça üreticisi kendi fabrikalarında AR-GE ekipmanları olarak kullanmaktadır.Müşterilerini “Bizim yazılımımız yurt dışında test edildi, bizim yazılımımız lisanslı” vb. yalanlarla kandıran rakip firmaların aksine; firmamız kurulduğu günden bu yana Ford, Nissan, Isuzu ve Tesla vb. dünya çapında şirketler gibi çok ciddi AR-GE çalışmaları ile yazılım üretmektedir.
 

Dünya Standartlarında Yazılımlarımız

Maalesef ülkemizdeki birçok araç yazılım firması; yurt dışından satın aldıkları 2.-3. Sınıf yazılımları, içeriğini ve sonuçlarını bilmeden araçlarınıza uygulamaktadır. Satın aldıkları yazılımları öncesinde test etmeyi bırakın, sizin aracınızı test aracı gibi kullanıp büyük risk almaktadırlar.


Süslü reklamlar, aktif sosyal ağlar gibi çok çeşitli pazarlama taktikleriyle müşterilerini kandıran bu firmalar; aracınızı test aracı yapmaktan öteye geçememektedirler.


Infinite Performance olarak biz; yazılımlarımızı AR-GE ekipmanlarımızla araç üreticileri gibi ürettiğimiz için, müşterilerimizin bu tarz sorunlarla karşılaşma ihtimali söz konusu bile değildir.
 

Yazılım Tecrübemiz

Türkiye’deki birçok araç yazılım firması yurt dışından hazır yazılım kullandığı için; büyük turbo, büyük enjektör, forged motor gibi opsiyonlara sahip araçlar için proje hazırlayamamaktadır. Bunun sebebi ise bu tarz araçlar için araç üzerinde custom yazılım (araca özel) hazırlanması gerekmektedir ve bu yazılımları hazırlayabilmek için ciddi anlamda araç yazılım bilgisi ve tecrübesi gerekmektedir. Genellikle, bu grup araçların sahipleri araç yazılım sektörüne ilgilidir ve bu tip firmaların süslü reklamlarına ve yalanlarına aldanmamaktadır, bu firmaların bu tarz araç uygulamalarını gerçekleştiremeyeceklerini bildikleri için tercih etmemektedir.


Infinite Performance; aracınız ne olursa olsun her türlü motorsporları ve proje araçlarının yazılımlarını bünyesinde sorunsuz bir şekilde üretmektedir.